me-trainers

M-E Trainers

Dit is het collectief van trainers dat training aanbiedt
op een andere basis dan de bekende  kracht-training.
Als groep genereren wij kennis en praktische ervaring
om de voorwaarden voor de top-prestatie te verbeteren.
 
 

OPLEIDING: 2 jaar    


Wat is Movement Efficiency?

M-E is letterlijk het verbeteren van coordinatie en de bewegings-efficiëntie.
Deze methode is ontstaan in de internationale topsport sinds midden jaren 1980. Als M-E op de juiste manier ingepast wordt in uw trainingsproces dan werkt de winst van M-E door op alle trainingen.
 
Dit betekent
1- Minder blessures !
2- De normale training leidt tot betere resultaten
3- Geen onnodige toename van het lichaams-gewicht
4- Wél verbetering van het vermogen zoals sprong en sprint en kracht
 
Als u (klassiek) geschoold bent verwacht u waarschijnlijk (kracht)training die uitgedrukt wordt in belastingen  (percentages, kilos) en omvang (herhalingen,
gewichten, tonnage) en het trainen voor het verbeteren van oa de kracht.
 
M-E wordt met eenvoudige middelen bereikt.
De training (1 á 2x per week) wordt aangepast aan de sport én aan de persoon.
M-E leidt tot betere prestaties dan kracht-training zónder de bekende nadelen.
 

Dit zijn de Movement Efficiency Trainers

Tijmen van Oostenbrugge
Sportdocent & Topsport Coordinator
Universiteit Wageningen
Trainer: Roeisters en Top-Wielrennen
Voetbal Zie: De Pers

Tijmen.Oostenbrugge@wur.nl

Allard

Allard van der Meer
Heerenveen
CIOS Heerenveen – NOC Trainer
Voetbal / Zwemmen / Inline Skating
Allard04_5@hotmail.com

bart

Bart Bijvoet
Amsterdam
Wielrennen / Veldrijden
Werkt met mensen met beperking
T-LOR Toepassing

Martin

Martin Kroon
Nieuw Vennep
Werkzaam in het Schaatsen,
Zwemmen
Kilidude@yahoo.com

yves

Yves Paulus – BELGIE
2960 Brecht / Antwerpen
Volleybal / Trainer
Paulus.Yves@skynet.BE

gwaeron

Gwaeron Grift
Singapore
Strength and Conditioning Coach
Contact Sports and Gymnastics
Ggrift@gmail.com

Marwin

Marwin Oeldrig
Arnhem / Apeldoorn
Vechtsport trainer
Vestigingsmanager manager Fit for Free Apeldoorn
M.Oeldrig@me.com

Richard

Richard Moorman
Emmen
Vechtsport
UwSportSchool.NL

JASPER

Jasper Stam
Den Haag
Top Waterpolo speler (de Zijl – Leiden)
StudieSport en Bewegen – Trainer
Werkt voorlopig in Miami
jasper.stam91@gmail.com

Paul

Paul Mensink
Nijmegen
Fysiotherapeut
Vrije halter principes in revalidatie
Mensink_Paul@hotmail.com

erwin

Erwin de Bruijn
Amersfoort
Oud Tri-Atleet
Eigenaar CrossFit Amersfoort
info@ErwinDeBruijn.com

bibiane

Bibiane Schoofs
Ede
Top tennister
Bibber_druifje@hotmail.com